• Oznam rodičom

• Vedúca ŠJ oznamuje rodičom, že žiaci budú nasledovné dni dostávať zápisné lístky na stravu na školský rok 2022/2023.

Poprosíme lístky vyplniť a obratom priniesť do kancelárie vedúcej ŠJ do konca školského roku.

Vzhľadom na to, že preklopenie školského roku v aplikácii Edupage aj s platbami je možné až po ukončení školského roku 2021/2022, je potrebné uhradiť plnú prvotnúsumu za stravu na september 2022 najneskôr do konca augusta 2022a to nasledovne:

1. Stupeň : 28,69€

1. Stupeň: 30,40€

Prípadne preplatky z tohto školského roku budú automaticky odrátané v aplikácii Edupage  v mesiaci október 2022.

Viera Mešťaníková

Vedúca ŠJ

• Oznam pre stravníkov

• Upozorňujeme všetkých stravníkov, že v mesiaci Jún 2022 je možné odhlásiť sa zo stravy najneskôr do utorka 28.06.2022 do 14.00hod. z dôvodu koncoročnej účtovnej uzávierky 2022.

Zároveň prosím všetkých rodičov stravníkov o skontrolovanie platieb v aplikácii Edupage a o uhradenie prípadných nedoplatkov.

Viera Mešťaníková

Ved. ŠJ

• Ekologický čin roka 2021

• Ekologický čin roka

S projektom EKOvýzva sme sa zúčastnili 11. ročníka súťaže „Ekologický čin roka 2021“, ktorú organizuje Trnavský samosprávny kraj. Usilovnosť detí, rodičov, ale aj tried sa vyplatila a náš projekt sa umiestnil na krásnom 3. mieste. Gratulujeme a tešíme sa, že spolu robíme dobrú vec!

Koordinátorky projektu: Mgr. Veronika Danišová, PhDr. Zuzana Lenoráková