• V školskom roku 2022/2023

• 14.2.2023 sa uskutočnilo okresné kolo biologickej olympiády v teoreticko-praktickej časti kategórie C (8. a 9. roč.).

E. Lovás z 9.A sa umiestnil na krásnom 4. mieste a M. Chvostál (9.A) obsadil pekné 7. miesto. Obaja boli úspešní riešitelia.

20. apríla 2023 sa konalo okresné kolo biologickej olympiády v teoreticko-praktickej časti kategórie D (6. a 7. roč.).

F. Štrbka a S. Kráľovič (obaja 7.A) boli úspešnými riešiteľmi okresného kola BIO olympiády.

Všetkým zúčastneným gratulujeme a ďakujeme za vzorné reprezentovanie našej školy.

Navrátil