Základná škola s materskou školou, Nám. Slov. uč. tovarišstva 15, Trnava

Prihlásenie
O škole Kalendár Úspechy Aktivity Fotoalbum Kontakt História školy

Zoznam učiteľov

 
 
PhDr. Vladimír Palkovič, PhD. Riaditeľ
 
 
Mgr. Peter Berger Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Janette Omastová Novotná Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Mgr. Regina Akay Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Mgr. Viera Andrisová Rozvrh
Učiteľka
 
 
PaedDr. Miroslava Báčiková, PhD. Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. Karina Barancová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.B
 
 
Mgr. Alica Baranová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslav Behúl Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
 
 
Bc. Ingrid Bohunická Vychovávateľka
 
 
Mgr. Miroslava Budošová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Zlatka Burčiarová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
 
 
Mgr. Ingrid Čavojská Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.C
 
 
Mgr. Veronika Danišová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.D
 
 
Daniela Debnárová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Marcela Fančovičová Vychovávateľka
 
 
Jana Foltínyová Vychovávateľka
 
 
Linda Foltínyová Vychovávateľka
 
 
Ing. Daniela Gajancová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Emília Gažovičová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Eva Godovičová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Juraj Gonšor Rozvrh
Triedny učiteľ: VII.D
 
 
Mgr. Zuzana Hagarová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.D
 
 
Mgr. Ivona Heráková Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.A
 
 
PaedDr. Oľga Hírešová Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.C
 
 
Mgr. Eva Hlbocká Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Ivana Horňáková Rozvrh
Triedna učiteľka: V.D
 
 
Mgr. Katarína Horváthová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
 
 
Mgr. Soňa Horváthová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.C
 
 
Mgr. Zuzana Hrušková Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Mgr. Renáta Hudecová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.A
 
 
Elena Hužovičová Asistentka učiteľa
 
 
Ing. Anna Izakovičová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Mgr. Kamila Januščáková Rozvrh
Triedna učiteľka: V.B
 
 
Mgr. Miriam Kamenárová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.B
 
 
Mgr. Rastislav Karniš Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Kristian Kostecký Učiteľ
 
 
Mgr. Jaroslava Krajčovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Eva Krchnáková Asistentka učiteľa
 
 
PaedDr. Jana Krippelová Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.C
 
 
PaedDr. Lenka Krišicová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.C
 
 
Mgr. Eva Kulisievičová Vychovávateľka
 
 
PhDr. Zuzana Lenoráková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.D
 
 
Mgr. Martina Límová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
 
 
Mgr. Katarína Lukšicová Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Drahomíra Malecová Rozvrh
Triedna učiteľka: VI.C
 
 
Mgr. Andrea Martinkovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
 
 
Mgr. Zuzana Matúšová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.D
 
 
Mgr. Katarína Melúchová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Stanislav Mikuláš Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Milan Navrátil Rozvrh
Triedny učiteľ: IX.B
 
 
Mgr. Alžbeta Németyová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Silvia Odkladalová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Petra Palkovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: V.A
 
 
Jarmila Pinčeková Vychovávateľka
 
 
Mgr. Milada Podhorská Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Adriána Račková Asistent učiteľa
 
 
Mgr. Stanislav Rampák Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.D
 
 
Mgr. Jana Remáková Rozvrh
Triedna učiteľka: IX.A
 
 
Ing. Iveta Romanová Asistentka učiteľa
 
 
Mgr. Eva Rožková Rozvrh
Triedna učiteľka: VII.B
 
 
Mgr. Rudolf Semaňák Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Tatiana Slobodová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Ľuboš Straka Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Šefčíková Rozvrh
Triedna učiteľka: II.C
 
 
Mgr. Zuzana Šimková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Andrea Vadovičová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
 
 
Mgr. Martina Vranová Rozvrh
Triedna učiteľka: VIII.A
 
 
Mgr. Andrea Vreteničková Rozvrh
Učiteľka
 
 
Marta Závišová Vychovávateľka
 
 
Mgr. Miroslava Zimová Vychovávateľka

© aScAgenda 2023.0.1379 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.09.2022

Voľné miesta na našej škole