• Výsledky Testovania 9 - 2022

• Žiaci našej školy mali priemernú úspešnosť z matematiky 17,3 % nad priemernou úspešnosťou SR a zo slovenského jazyka a literatúry 16,5 % nad priemernou úspešnosťou SR.

Výsledková listina školy z celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka ZŠ a 4. ročníka gymnázií s osemročným vzdelávacím programom v školskom roku 2021/2022 Testovanie 9 - 2022​​​​​​​

• Čerstvé hlavičky

• Milí rodičia,

Pomôžte našej MŠ MURGAŠOVA 13 TRNAVA získať pravidelnú zásobu čerstvého ovocia a zeleniny na nasledujúci školský rok 2022/23 od Kauflandu.

Ako na to:

1. Pôjdete na stránku www.cerstvehlavicky.sk
            2. Treba sa zaregistrovať svojou e- mailovou adresou, počkať na overovaciu SMS a následne môžete hlasovať.
            3. Pokiaľ ste už zaregistrovaný  a chcete opätovne hlasovať, stačí sa len prihlásiť.
            4. Vyberiete si danú MŠ, čiže -  MŠ Murgašovu 13 Trnava a odovzdáte jej hlas.
            5. Treba hlasovať  takto každý deň až do 01.06.2022 – vtedy súťaž končí.

Ďakujem veľmi pekne za každý Váš hlas.

• Súťaž o techniku - LIDL

• Pomôžte našej škole získať výpočtovú techniku za 5 000 eur! Aj váš hlas môže rozhodnúť, či naša škola získa techniku od Lidla! Ako na to?

1. Nakupujte v Lidli a zbierajte balíčky nálepiek „Slovenskô ako maľované“.
            2. V každom balíčku nájdete aj kartičku s hlasovacím kódom.
            3. Choďte na stránku https://malovaneslovensko.lidl.sk/ a podporte svojím hlasom našu školu.

Ďakujeme za každý hlas!

Leták súťaže