• V školskom roku 2015/2016

• Súťaž mladých záchranárov civilnej ochrany

Dňa 20.apríla.2016 sa 8 žiakov 7.A triedy pod vedením p.uč.Bergera zúčastnilo okresného kola Súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany. Otestovali si svoje znalosti v oblasti krízového riadenia, podávania prvej pomoci, orientácie v prírode, či hasenia požiarov a streľby zo vzduchovky. V konkurencii 20 tímov uspeli a odniesli si aj hodnotné ceny.

ENVIROTÁZNIKY

V mesiacoch február - marec sa uskutočnila celoslovenská vedomostná súťaž Envirotázniky. Súťaž má prispieť k zvyšovaniu environmentálneho vedomia, informovanosti o trvalo udržateľnom rozvoji a angažovanosti žiakov v otázkach životného prostredia doma, v škole a vo svojom regióne. Pod vedením p.uč.Bergera sa zapojilo 23 žiakov siedmeho ročníka. Najlepšie umiestnenie našich žiakov spomedzi 1440 účastníkov získali Katarína Kozelková (7C), Viktória Skácelová (7A) a Natália Barcajová (7A).

Biologická olympiáda

Do školského kola biologickej olympiády kategórie D sa pod vedením p.uč.Bergera zapojilo 8 žiakov z tried 6.A a 6.B. Poradie:

1.miesto Vanda Kovárová (6B)

2.miesto Daniela Juhásová (6B)

3.miesto Linda Kovárová (6B)

4.miesto Oliver Krajčovič (6A)

5.miesto Erik Kašťák (6A)

6.miesto Samuel Káčer (6A)

7.miesto Matej Varáček (6B)

8.miesto Peter Omasta (6B)

Do okresného kola postúpili Vanda Kovárová a Daniela Juhásová, ktoré obsadili 6., resp. 11. miesto.