• V školskom roku 2017/2018

• Poznávací zájazd do Viedne

Dňa 21. mája 2018 sa žiaci 6. a 7. ročníka zúčastnili poznávacieho zájazdu do Viedne a Schönbrunnu. Uskutočnila sa prehliadka centra Viedne (Hoffburgu) a prehliadka letného sídla Habsburgovcov - Schönbrunnu. Navštívili sme aj najstaršiu ZOO na svete a Prírodovedno-historistorické múzeum vo Viedni. Žiakov najviac zaujali exponáty dinosaurov a iných plazov.

Anna I

Vianočná Viedeň

Dňa 4. 12. 2017 sa naši ôsmaci zúčastnili exkurzie do Viedne. Po príchode do mesta si žiaci mali možnosť poprezerať viedenské vianočné trhy, kde si mnohí kúpili suvenír či nejakú dobrotu. Následne sa presunuli k prírodovednému múzeu, v ktorom mohli obdivovať mnohé vystavené expozície z oddelenia geológie, paleontológie či zoológie. A poslednou zastávkou bolo - ako inak - nákupné centrum, kde žiaci mohli minúť svoje zvyšné vreckové :)

Dúfame, že všetci si z exkurzie doniesli nové zážitky, na ktoré budú s radosťou spomínať!

Eva R.

.