• V školskom roku 2018/2019

• Olympiáda v nemeckom jazyku

Aj tento rok sa niekoľko žiakov našej školy zúčastnilo školského kola Olympiády v nemeckom jazyku. Z našich žiakov si najlepšie počínali žiaci Noemi Bugárová zo 7.A a Ivan Fridrich Križan z 8.A, ktorý zároveň postúpil aj do krajského kola. Odtiaľ si síce pódiové umiestnenie nepriniesol, no našu školu vzorne reprezentoval. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do olympiády zapojili a boli ochotní reprezentovať našu školu v školskom i krajskom kole!

Anna I.

Vianočná Viedeň

10. decembra 2018 sme sa so žiakmi 7. ročníka už tradične vybrali na exkurziu po vianočnej Viedni. Po prehliadke mesta sme nevynechali expozície v krásne vianočne vyzdobenom prírodovednom múzeu, najviac však žiakov určite zaujali vianočné trhy, kde si žiaci mohli pochutiť na rôznych sladkých dobrotách alebo si priniesť nejaký ten suvenír domov. Domov sme sa vrátili síce trochu uzimení, zato však plní nových spoločných zážitkov.

Anna I.