• V školskom roku 2021/2022

• Pytagoriáda:

Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zúčastnili školského kola Pytagoriády. Súťaž prebehla v štyroch kategóriách : P5, P6, P7 a P8 a konala sa 8. a 9.decembra 2021. Najúspešnejší žiaci budú pozvaní do okresného kola, kde budú reprezentovať našu školu.

Najúspešnejší riešitelia školského kola :

Kategória P5 :

1.miesto : Denis Lovrant

2.miesto : Dália Šaškovičová

3.miesto: Hana Stachová

Kategória P6 :

1.miesto : Peter Glemba

2.miesto : Timotej Polák

3.miesto: Matúš Vinter

Kategória P7:

1.miesto : Markus Müller

2.miesto : Magdaléna Kubičková

3.miesto : Nela Nemčeková

Kategória P8 :

1.miesto : Karina Kányová

2.miesto : Samuel Chalúpek

3.miesto : Michal Domes

Dňa 26.1.2022 sa uskutočnilo okresné kolo MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategórii Z5, kde našu školu reprezentovala Hanka Stachová z 5.B triedy, ktorá sa umiestnila na 1.-3.mieste. Gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.

Dňa 29.3.2022 získala v okersnom kole PYTAGORIÁDY v kategórii P5 pekné 9.miesto Dália Šaškovičová, ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou. Rovnako gratulujeme a ďakujeme.

Dňa 12.4.2022 sa uskutočnilo okresné kolo MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY v kategóriách Z6, Z7 a Z8. V kategórii Z6 sa Peter Glemba umiestnil na 2.-4.mieste, v kategórii Z7 Peter Suchoň na 4.-7.mieste a v kategórii Z8 Samuel Chalúpek 11.-12.mieste. Všetkým ďakujeme a gratulujeme