• V školskom roku 2021/2022

• V roku 2021/2022 sa uskutočnilo školské kolo geografickej olympiády online testom. Žiaci boli rozdelení do 3 kategórií podľa ročníkov.
          Traja najúspešnejší riešitelia z každej kategórie postupujú na okresné kolo:

Kategória G (5. ročník)
          1. A. Žitňanská (5.B)
          2. D. Lovrant (5.C)
          3. H. Stachová (5.B)

Kategória F (6., 7. ročník)
          1. P. Suchoň (7.B)
          2. N. Dosedlová (7.B)
          3. N. Nemčeková (7.C)

Kategória E (8., 9. ročník)
          1. M. Chvostál (8.A)
          2. T. Gvizd (8.A)
          3. K. Fischer

Okresné kolo Geografickej olympiády 17.2. 2022:
          Kategória G (5. ročník)
          A. Žitňanská (5.B) skončila na fantastickom 2. mieste iba o 2 body za 1. pozíciou. H. Stachová (5.B) bola úspešnou riešiteľkou.

Kategória F (6., 7. ročník)
          N. Dosedlová (7.B) obsadila parádne 2. miesto, pričom od prvého miesta ju delil iba rozdiel v čase vypracovania testu, keďže mala rovnaký počet bodov ako víťaz kategórie. Týmto úspechom zaslúžene postupuje na krajské kolo. P. Suchoň (7.B) a N. Nemčeková (7.C) sa stali úspešnými riešiteľmi.

Kategória E (8., 9. ročník)
          M. Chvostál (8.A) v konkurencii deviatakov z celého okresu vybojoval nádherné 3. miesto. Na pomyselnú zlatú medailu mu chýbali iba 2 body. Vďaka 3. miestu si zabezpečil miestenku na krajské kolo. K. Fischer (9.C) a T. Gvizd (8.A) boli na okresnom kole úspešnými riešiteľmi.

Krajské kolo Geografickej olympiády 22.4. 2022:

N. Dosedlová (7.B) skončila vo svojej F kategórii v rámci trnavského kraja na peknom 14. mieste.
          M. Chvostál (8.A) opäť perfektne konkuroval deviatakom a vo svojej E kategórii sa umiestnil v rámci kraja na 6. mieste. Iba tesne mu unikol postup na celoslovenské finálové kolo.

Všetkým žiakom gratulujeme ku krásnym úspechom a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy!

pripravil: M. Navrátil