• V školskom roku 2018/2019

• Futbal mladších žiačok

Hneď po prázdnínách usporiadala SAŠŠ majstrovstvá okresu vo futbale mladších žiačok. Naším reprezentantkám sa podarilo prebojovať až na finálový turnaj, kde si zmerali sily s hráčkami ZŠ Dolných Orešian o konečné 3.miesto. V zápase sme podali kvalitný výkon, ukázali bojovnosť aj odhodlanie, no na súpera to nestačilo a obsadili sme 4. miesto. Za vzornú reprezantáciu našej školy ďakujeme V. Krchnákovej, H. Vreteničkovej, P. Vreteničkovej, R. Jamrichovej, K. Jamrichovej, D. Stankovej.

R.K.

Gymnastický štvorboj

V utorok 16.4.2019 sa naše žiačky zúčastnili  okresného kola v gymnastickom štvorboji základných škôl. Súťažilo sa na štyroch náradiach, na ktorých súťažiaci získavali body za predvedené zostavy. Postupne sa vystriedali všetci členovia družstva na akrobacii, preskoku, lavičke a hrazde. Na záver sa zrátali body všetkých jednotlivcov v družstve a určilo sa výsledné poradie družstiev. V kategórii "C"(najstaršie žiačky) sa naše reprezentantky stali MAJSTERKAMI OKRESU. Na prvom mieste v hodnotení jednotlivcov sa umiestnila D. Rajská, druhé miesto patrilo N.Múdrej, a tretie miesto obsadila E.Skácelová. Dievčatám blahoželáme k ich úspechu a držíme palce na majstrovstvách kraja, ktoré sa uskutočnia v Piešťanoch.

Našu školu reprezentovali : D. Rajská, E. Skácelová, N. Múdra, S. Strnádelová, S. Bigasová.

R.K.

Volejbal

Posledný turnaj vo štvorkovom volejbale sa uskutočnil vo Voderadoch. V silnej konkurencii starších súperiek si naše žiačky viedli dobre  a zo 4 zápasov vyhrali 2. Celkovo sa umiestnili na 2. mieste,. Dobré meno školy hájili tieto žiačky: A. Boledovičová 7.B, N. Miksová 8.B, Š. Šarvaicová 8.A, H. Heribanová 8.B, H. Vreteničková 6.C, P. Vreteničková 6.C, H. Petzová 5 .C.

Midivolejbal

Vo štvrtok 20.2.2019 sa na našej škole uskutočnilo 3. a 4. kolo v Midivolejbale. Naše žiačky súperili proti rovesníčkam zo ZŠ Zeleneč a ZŠ Voderady. Úspešne sme zvládli oba zápasy s Voderadmi (2:0, 2:0). Nad naše sily boli dievčatá zo Zelenča s ktorými sme prehrali 2:0 a 2:1.

Minivolejbal

12.12.2018 sme odohrali prvé turnajové kolá v Minivolejbale dievčat. Súperili sme so základnými školami z Voderad a Vrbového. Po náročných zápasoch sme vybojovali najviac bodov a tešíme sa z priebežného prvého miesta. Ďalšie kolá odohráme na jar.

Cezpoľný beh

27.9.2018 sa uskutočnili školské majstrovstvá okresu žiačok a žiakov základných škôl v cezpoľnom behu. Naši žiaci a žiačky sa v silnej konkurencii nestratili. Našu školu reprezentovali : Gréta Valášková, Katarína Slivová, Alica Boledovičová, Oliver Babečka, Matej Rajský, Samuel Pišta. Najlepšie sa darilo Alici Boledovičovej zo 7. ročníka, ktorá dobehla na 6.mieste  s časom 5:13 pričom od medailového umiestnenia ju delilo iba 10 sekúnd. Všetkým reprezentantom ĎAKUJEME a prajeme veľa športových úspechov.