• V školskom roku 2016/2017

• Slávik Slovenska 2017

Dňa 11. 05. 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola speváckej súťaže Slávik Slovenska. Žiaci Filip Krajčík (1.D), Jakub Chorvatovič (4.D), Jessica Scherrens (6.A) a Lenka Sedláková (7.B) sa predviedli s dvoma ľudovými piesňami. Žiačky 2. stupňa hudobne doprevádzala Mária Benová z 8.A. Z 1. stupňa si 2. miesto vyspieval Filip Krajčík, žiačky 2. stupňa sa pódiovo neumiestnili. Všetkým však ďakujeme za snahu a vzornú reprezentáciu.

Eva R.

Putujeme za ľudovou piesňou - okresné kolo

Dňa 16. 3. 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili okresného kola v súťaži Putujeme za ľudovou piesňou. S rôznymi ľudovými piesňami sa predstavili Filip Krajčík z 1.D, Jakub Chorvatovič zo 4. D, Paulína Hájičková z 5.B a Jakub Slaninka z 8. B.

Pódiové umiestnenie si vyspieval v I. kategórii Filip Krajčík, ktorý obsadil 3. miesto a rovnako na 3. mieste skončila II. kategórii Paulína Hájičková.

Víťazom blahoželáme a všetkým žiakom ďakujeme za účasť a reprezentáciu našej školy!

Putujeme za ľudovou piesňou

Dňa 1.3. 2017 sa na 1.stupni uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Putujeme za ľudovou piesňou.

V 1. kategórii sa na 1.mieste umiestnil žiak 1.D triedy, Filip Krajčík, na 2. mieste žiak 2.D triedy, Tobiáš Zápražný a na 3.mieste Lenka Szöcsová, žiačka 1.B triedy.

V 2.kategórii sa na 1.mieste umiestnil žiak 4.D triedy, Jakub Chorvatovič, na 2.mieste žiak 4.C triedy, Martin Mikulčík a na 3.mieste Ema Kolarovičová, žiačka 4.C triedy.

Spevácka súťaž SUPERSTAR

Dňa 27. januára 2017 sa žiaci našej školy zúčastnili speváckej súťaže Superstar. S modernými piesňami vystúpili žiačky 3.C Sára Záhradníková a Stela Žambokréthy a z druhého stupňa sa súťaže zúčastnil žiak 8.B Jakub Slaninka, ktorý si interpretáciou piesne Cesta (Kryštof ft. Tomáš Klus) vyspieval krásne 3. miesto. Všetkým súťažiacim ďakujeme za odvahu a účasť v súťaži a blahoželáme k pódiovému umiestneniu!