• Oznam pre stravníkov školskej jedálne

• Oznam pre stravníkov školskej jedálne + Prílohy

Prihlasovanie na stravu:

V prípade záujmu o stravovanie v školskej jedálni musí každý stravník vyplniť a odovzdať zápisný lístok .

Výška úhrady za jeden obed pre žiaka:

Výška denného fin. limitu

(VZN 572/2021)

Réžia za 1 obeda

(VZN 572/2021)

Úhrada rodiča za jeden obed

I. stupeň

1,70 EUR

0,40 EUR/obed

2,10 EUR

II. stupeň

1,90 EUR

0,40 EUR/obed

2,30 EUR

Do 25.08.2023 je nutné uhradiť sumu – výška stravného + režijné náklady podľa informácií uvedených na stránke Edupage.

Ďalšie úhrady je potrebné vykonať vždy do 20. dňa mesiac vopred (t.j.) v septembri na október bankovým prevodom podľa aktuálneho stavu každého stravníka na stránke Edupage na číslo účtu:

Do správy pre adresáta je nutné uviesť meno, priezvisko a triedu žiaka.

Odhlasovanie zo stravy:

• telefonicky na tel.čísle: 033/32 36 936
          • osobne v kancelárii vedúcej ŠJ
          • prostredníctvom aplikácie Edupage

Prihlasovanie a odhlasovanie je možné v pracovný deň najneskôr vždy deň vopred do 14.00 hod., po tomto čase systém neakceptuje zmenu.

Z dôvodu dodržiavania zásad správnej výrobnej praxe – HCCP nie je možné odhlásiť stravu ráno. V prvý deň neprítomnosti žiaka v škole je možné prísť vyzdvihnúť neodhlásenú stravu v čase od

11.20 – 13.20 hod.

Na ďalšie dni neprítomnosti na vyučovaní je potrebné stravníka odhlásiť, nakoľko v čase neprítomnosti v škole nemá stravník nárok na poskytovanie stravy.

Čipová karta:

Odber stravy je evidovaný na základe použitia elektronického čipového zariadenia. Stravník je povinný zakúpiť si stravovací čip v hodnote 5 €, ktorý používa od  1. do 9. ročníka. Čip je nutné nosiť so sebou do školskej jedálne a v prípade straty je nutné zakúpiť si nový čip.

PRÍLOHY:

zapisny_listok_2022_2023.doc