• Oznam školskej jedálne

• Naša školská jedáleň bude aj tento školský rok poskytovať svojim stravníkom jedno hlavné jedlo - obed.

Príprava stravy je zameraná hlavne na zdravú výživu detí. Jedlo je energeticky vyrovnané a obsahuje všetky odporúčané výživové dávky pre správny vývoj dieťaťa.

Pri zostavovaní jedálneho lístka dodržiavame zásady stravovania. Jedálny lístok má obsahovať dve hlavné jedlá s mäsovým pokrmom, jedno hlavné jedlo s pol mäsovým pokrmom (znížená dávka mäsa), dve odľahčené jedlá t. j. jeden múčny pokrm a jeden zeleninový pokrm.

O tohto školského roka sa budú všetky záležitosti ohľadom stravovania vybavovať cez aplikáciu strava.sk!

Podmienky stravovania na školský rok 2024/2025

Zákonný zástupca je povinný vyplniť prihlášku na stravovanie a zaplatiť 30€ ako zábezpeku na úhradu neodhlásenej stravy.

Číslo účtu strava: SK85 5600 0000 0011 1226 7003

Do poznámky, prosím, napísať meno a triedu dieťaťa.

Odhlásiť, prihlásiť dieťa na stravu je možné:

- telefonicky na tel. č. 033 3236 936, prostredníctvom aplikácie strava.sk (pozor zmena!!!)

- pondelok do 7:15 hod (pondelňajší obed môžem odhlásiť v pondelok do 7:15)

- ostatné dni deň vopred najneskôr do 14:00 hod.

Ak dieťa náhle ochorie máte možnosť si stravu vyzdvihnúť v kuchyni (zadný vchod) v prvý deň choroby v čase 11:30 – 13:30 hod.

Na minimalizáciu zdravotných rizík sa strava vydáva v našich riadoch a následne si ju stravník preloží do vlastných nádob. (model HACCP, Vyhláška MZ § 8 ods.3 č. 527/2004)

Prosím stravníkov a ich zástupcov, aby tieto podmienky v plnej miere rešpektovali.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 sa uskutoční

v pondelok 2. septembra 2024 o 8.00 hod. na školskom dvore.

Následne pôjdu žiaci so svojimi triednymi učiteľmi do tried, kde dostanú bližšie informácie (cca do 9.00 hod.).

Školská jedáleň a Školský klub detí začínajú prevádzku 3. 9. 2024 (utorok).