• Športová akadémia Mateja Tótha

• Športová akadémia Mateja Tótha - olympijského víťaza a majstra sveta v atletike je jedinečný projekt pre deti  mladšieho školského veku. Ambíciou tejto akadémie je ponúknuť deťom celoročnú pohybovú prípravu s prepracovanou metodikou a programom. Je zameraná na vytvorenie a zdokonaľovanie pohybového základu  u detí pomocou všestrannej atletickej prípravy. Pohybový program bude ponúkať voľno-časovú aktivitu v podobe pravidelných športových krúžkov. Sme nesmierne hrdí na skutočnosť, že práve naša škola, ako jediná v Trnavskom okrese a jedna so siedmych škôl v Trnavskom kraji, sa v týchto dňoch stala pevnou súčasťou tejto akadémie. Účasťou v tomto projekte sme získali CERTIFIKÁT ŠPORTOVEJ AKADÉMIE – celoslovenského projektu podpory detského športu. Dúfame, že tento projekt s osobnou podporou a angažovanosťou Mateja Tótha bude dostatočnou motiváciou pre mnohých žiakov našej školy stať sa jej členom.