• V školskom roku 2017/2018

• Dňa 11. 12. 2017 sa uskutočnilo školské kolo Dejepisnej olympiády v kategórii D a C /8. a 9. ročník/.

Výsledky:

kategória D /8. ročník/:

1. miesto: Pisanó Christian /8. C/

2. miesto: Sedláková Lenka /8. B/

3. miesto: Žambokréthy Alex /8. B/

kategória C /9. ročník/:

1. miesto: Šimlaštík Tibor /9. C/

2. miesto: Pölzmann Tamara /9. B/

3. miesto: Rezbárik Matej /9. A/

Prví dvaja z každej kategórie postupujú do okresného kola, ktoré sa uskutoční 15. 02. 2018.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a víťazom gratulujeme.

Dňa 15. 2. 2018 sa uskutočnilo v Kalokagatii CVČ okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu reprezentovali 3 žiaci, ktorí postúpili zo školského kola. V kategórii C /9. ročník/ to boli Tibor Šimlaštík /9. C/ a Tamara Pölzmann /9. B/, v kategórii D /8. ročník/ Lenka Sedláková /8. B/.

Výsledky:

kategória C

2. miesto: Tibor Šimlaštík /9. C/

7. miesto: Tamara Pölzmann /9. B/

kategória D

7.-8. miesto: Lenka Sedláková /8. B/

Tibor Šimlaštík postupuje do krajského kola, ktoré sa uskutoční 22. 3. 2018. Zúčastneným gratulujeme k výbornému umiestneniu  a Tiborovi želáme veľa šťastia v krajskom kole.

Dňa 22. 3. 2018 sa žiak Tibor Šimlaštík /9. C/ zúčastnil na krajskom kole Dejepisnej olympiády v Hlohovci. V silnej konkurencii žiakov z celého Trnavského kraja obsadil pekné 7. miesto a bol úspešným riešiteľom. Blahoželáme k dosiahnutému úspechu.