• Naše pôsobisko

• Naša škola je jednou z deviatich základných škôl na území významného krajského mesta Trnava, známeho v celej našej vlasti i vo svete svojou slávnou a bohatou históriou.

Škola je situovaná medzi rodinnými domami v tichej okrajovej časti mesta - Kopánka, v blízkosti sídliska Zátvor pri malom námestí, ktoré nesie meno predstavujúce kus našej národnej minulosti - Slovenského učeného tovarišstva. Polohu našej školy si môžete pozrieť na mape.

K našej škole sa možno ľahko dostať mestskou hromadnou dopravou - linkami autobusov č. 3 alebo č. 4, resp. č. 1.Nastúpiť treba na zastávke v blízkosti železničnej, resp. autobusovej stanice a vystúpiť na konečnej, resp. na Námestí SUT.